#21 2013-10-08 21:21:15

Yumetashi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-02
Posty: 120
Punktów :   

Re: Zdania.

"Niesamowicie uwielbiam głupie i nie wyobrażalnie zabawne miny Taki, które stroi do aparatu i które następnie trafiają do internetu oraz na moją tapetę w wesołe pączki grające na skrzypcach w różowych, falbaniastych, mini sukienkach pokojówek z kocimi uszkami, a robi to na mojej kanapie w groszki, kupionej niedawno i IKEA gdzie również kupiłam meble do mojego pokoju, które później pomalowałam w wściekło różowe kwiatuszki, niestety później okazało się, że róż to nie mój kolor, więc wszystko pomalowałam na jasny fiolet i mi się spodobało więc poszłam do KFC, aby móc bez końca cieszyć się darmowymi dolewkami ale stwierdziłam że mam ochotę na sushi z tuńczykiem."

Offline

 

#22 2013-10-08 22:13:46

 MisakiYamashita

Użytkownik

24222340
Skąd: Gorzów
Zarejestrowany: 2013-10-02
Posty: 186
Punktów :   
WWW

Re: Zdania.

Niesamowicie uwielbiam głupie i nie wyobrażalnie zabawne miny Taki, które stroi do aparatu i które następnie trafiają do internetu oraz na moją tapetę w wesołe pączki grające na skrzypcach w różowych, falbaniastych, mini sukienkach pokojówek z kocimi uszkami, a robi to na mojej kanapie w groszki, kupionej niedawno i IKEA gdzie również kupiłam meble do mojego pokoju, które później pomalowałam w wściekło różowe kwiatuszki, niestety później okazało się, że róż to nie mój kolor, więc wszystko pomalowałam na jasny fiolet i mi się spodobało więc poszłam do KFC, aby móc bez końca cieszyć się darmowymi dolewkami ale stwierdziłam że mam ochotę na sushi z tuńczykiem ale wystraszył mnie facet przebrany za onigiri stojący tuż przy wejściu."


http://imageshack.com/a/img59/1223/slfl.jpg

Offline

 

#23 2013-10-08 22:16:36

Yumetashi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-02
Posty: 120
Punktów :   

Re: Zdania.

Niesamowicie uwielbiam głupie i nie wyobrażalnie zabawne miny Taki, które stroi do aparatu i które następnie trafiają do internetu oraz na moją tapetę w wesołe pączki grające na skrzypcach w różowych, falbaniastych, mini sukienkach pokojówek z kocimi uszkami, a robi to na mojej kanapie w groszki, kupionej niedawno i IKEA gdzie również kupiłam meble do mojego pokoju, które później pomalowałam w wściekło różowe kwiatuszki, niestety później okazało się, że róż to nie mój kolor, więc wszystko pomalowałam na jasny fiolet i mi się spodobało więc poszłam do KFC, aby móc bez końca cieszyć się darmowymi dolewkami ale stwierdziłam że mam ochotę na sushi z tuńczykiem ale wystraszył mnie facet przebrany za onigiri stojący tuż przy wejściu, co zmusiło mnie do zjedzenia obiadu w domu przyjaciółki."

Offline

 

#24 2013-10-08 22:22:36

 MisakiYamashita

Użytkownik

24222340
Skąd: Gorzów
Zarejestrowany: 2013-10-02
Posty: 186
Punktów :   
WWW

Re: Zdania.

Niesamowicie uwielbiam głupie i nie wyobrażalnie zabawne miny Taki, które stroi do aparatu i które następnie trafiają do internetu oraz na moją tapetę w wesołe pączki grające na skrzypcach w różowych, falbaniastych, mini sukienkach pokojówek z kocimi uszkami, a robi to na mojej kanapie w groszki, kupionej niedawno i IKEA gdzie również kupiłam meble do mojego pokoju, które później pomalowałam w wściekło różowe kwiatuszki, niestety później okazało się, że róż to nie mój kolor, więc wszystko pomalowałam na jasny fiolet i mi się spodobało więc poszłam do KFC, aby móc bez końca cieszyć się darmowymi dolewkami ale stwierdziłam że mam ochotę na sushi z tuńczykiem ale wystraszył mnie facet przebrany za onigiri stojący tuż przy wejściu, co zmusiło mnie do zjedzenia obiadu w domu przyjaciółki, która o mało co mnie nie otruła."


http://imageshack.com/a/img59/1223/slfl.jpg

Offline

 

#25 2013-10-09 16:26:04

Yumetashi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-02
Posty: 120
Punktów :   

Re: Zdania.

Niesamowicie uwielbiam głupie i nie wyobrażalnie zabawne miny Taki, które stroi do aparatu i które następnie trafiają do internetu oraz na moją tapetę w wesołe pączki grające na skrzypcach w różowych, falbaniastych, mini sukienkach pokojówek z kocimi uszkami, a robi to na mojej kanapie w groszki, kupionej niedawno i IKEA gdzie również kupiłam meble do mojego pokoju, które później pomalowałam w wściekło różowe kwiatuszki, niestety później okazało się, że róż to nie mój kolor, więc wszystko pomalowałam na jasny fiolet i mi się spodobało więc poszłam do KFC, aby móc bez końca cieszyć się darmowymi dolewkami ale stwierdziłam że mam ochotę na sushi z tuńczykiem ale wystraszył mnie facet przebrany za onigiri stojący tuż przy wejściu, co zmusiło mnie do zjedzenia obiadu w domu przyjaciółki, która o mało co mnie nie otruła pizzą z przeterminowanym serem pleśniowym domowej roboty."

Offline

 

#26 2013-10-09 16:28:33

 MisakiYamashita

Użytkownik

24222340
Skąd: Gorzów
Zarejestrowany: 2013-10-02
Posty: 186
Punktów :   
WWW

Re: Zdania.

Niesamowicie uwielbiam głupie i nie wyobrażalnie zabawne miny Taki, które stroi do aparatu i które następnie trafiają do internetu oraz na moją tapetę w wesołe pączki grające na skrzypcach w różowych, falbaniastych, mini sukienkach pokojówek z kocimi uszkami, a robi to na mojej kanapie w groszki, kupionej niedawno i IKEA gdzie również kupiłam meble do mojego pokoju, które później pomalowałam w wściekło różowe kwiatuszki, niestety później okazało się, że róż to nie mój kolor, więc wszystko pomalowałam na jasny fiolet i mi się spodobało więc poszłam do KFC, aby móc bez końca cieszyć się darmowymi dolewkami ale stwierdziłam że mam ochotę na sushi z tuńczykiem ale wystraszył mnie facet przebrany za onigiri stojący tuż przy wejściu, co zmusiło mnie do zjedzenia obiadu w domu przyjaciółki, która o mało co mnie nie otruła pizzą z przeterminowanym serem pleśniowym domowej roboty, więc jak najszybszym krokiem wyszłam do domu i zaczęłam słuchać muzyki."


http://imageshack.com/a/img59/1223/slfl.jpg

Offline

 

#27 2013-10-09 16:55:32

Yumetashi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-02
Posty: 120
Punktów :   

Re: Zdania.

Niesamowicie uwielbiam głupie i nie wyobrażalnie zabawne miny Taki, które stroi do aparatu i które następnie trafiają do internetu oraz na moją tapetę w wesołe pączki grające na skrzypcach w różowych, falbaniastych, mini sukienkach pokojówek z kocimi uszkami, a robi to na mojej kanapie w groszki, kupionej niedawno i IKEA gdzie również kupiłam meble do mojego pokoju, które później pomalowałam w wściekło różowe kwiatuszki, niestety później okazało się, że róż to nie mój kolor, więc wszystko pomalowałam na jasny fiolet i mi się spodobało więc poszłam do KFC, aby móc bez końca cieszyć się darmowymi dolewkami ale stwierdziłam że mam ochotę na sushi z tuńczykiem ale wystraszył mnie facet przebrany za onigiri stojący tuż przy wejściu, co zmusiło mnie do zjedzenia obiadu w domu przyjaciółki, która o mało co mnie nie otruła pizzą z przeterminowanym serem pleśniowym domowej roboty, więc jak najszybszym krokiem wyszłam do domu i zaczęłam słuchać muzyki, co ne trwało długo, ponieważ rozładowal mi się telefon."

Offline

 

#28 2013-10-09 20:40:57

 MisakiYamashita

Użytkownik

24222340
Skąd: Gorzów
Zarejestrowany: 2013-10-02
Posty: 186
Punktów :   
WWW

Re: Zdania.

Niesamowicie uwielbiam głupie i nie wyobrażalnie zabawne miny Taki, które stroi do aparatu i które następnie trafiają do internetu oraz na moją tapetę w wesołe pączki grające na skrzypcach w różowych, falbaniastych, mini sukienkach pokojówek z kocimi uszkami, a robi to na mojej kanapie w groszki, kupionej niedawno i IKEA gdzie również kupiłam meble do mojego pokoju, które później pomalowałam w wściekło różowe kwiatuszki, niestety później okazało się, że róż to nie mój kolor, więc wszystko pomalowałam na jasny fiolet i mi się spodobało więc poszłam do KFC, aby móc bez końca cieszyć się darmowymi dolewkami ale stwierdziłam że mam ochotę na sushi z tuńczykiem ale wystraszył mnie facet przebrany za onigiri stojący tuż przy wejściu, co zmusiło mnie do zjedzenia obiadu w domu przyjaciółki, która o mało co mnie nie otruła pizzą z przeterminowanym serem pleśniowym domowej roboty, więc jak najszybszym krokiem wyszłam do domu i zaczęłam słuchać muzyki, co ne trwało długo, ponieważ rozładował mi się telefon ale szybko zaczęłam szukać ładowarki, którą znalazłam za łóżkiem wraz z pająkiem na niej."


http://imageshack.com/a/img59/1223/slfl.jpg

Offline

 

#29 2013-10-09 20:44:15

Yumetashi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-02
Posty: 120
Punktów :   

Re: Zdania.

Niesamowicie uwielbiam głupie i nie wyobrażalnie zabawne miny Taki, które stroi do aparatu i które następnie trafiają do internetu oraz na moją tapetę w wesołe pączki grające na skrzypcach w różowych, falbaniastych, mini sukienkach pokojówek z kocimi uszkami, a robi to na mojej kanapie w groszki, kupionej niedawno i IKEA gdzie również kupiłam meble do mojego pokoju, które później pomalowałam w wściekło różowe kwiatuszki, niestety później okazało się, że róż to nie mój kolor, więc wszystko pomalowałam na jasny fiolet i mi się spodobało więc poszłam do KFC, aby móc bez końca cieszyć się darmowymi dolewkami ale stwierdziłam że mam ochotę na sushi z tuńczykiem ale wystraszył mnie facet przebrany za onigiri stojący tuż przy wejściu, co zmusiło mnie do zjedzenia obiadu w domu przyjaciółki, która o mało co mnie nie otruła pizzą z przeterminowanym serem pleśniowym domowej roboty, więc jak najszybszym krokiem wyszłam do domu i zaczęłam słuchać muzyki, co ne trwało długo, ponieważ rozładował mi się telefon ale szybko zaczęłam szukać ładowarki, którą znalazłam za łóżkiem wraz z gumowym pająkiem zostawionym na niej przez mojego młodszego brata."

Offline

 

#30 2013-10-10 20:35:30

 YuukoE.C.K

Użytkownik

34834040
Call me!
Skąd: Hukowicze
Zarejestrowany: 2013-10-10
Posty: 2
Punktów :   

Re: Zdania.

"Niesamowicie uwielbiam głupie i nie wyobrażalnie zabawne miny Taki, które stroi do aparatu i które następnie trafiają do internetu oraz na moją tapetę, żeby upiększyć mój pulpit."


Soł kałaj :3   [img]http://25.media.tumblr.com/459985e0e6ff4a9e8028cbe8b73cac85/tumblr_ml2e0uc3cv1qc0bnco4_1280.png[img]    :D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.camorra.pun.pl www.upbudownictwo.pun.pl www.antifapulawy.pun.pl www.paranienormalne.pun.pl www.widma.pun.pl