#11 2013-10-07 19:01:58

Yumetashi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-02
Posty: 120
Punktów :   

Re: Zdania.

"Niesamowicie uwielbiam głupie i nie wyobrażalnie zabawne miny Taki, które stroi do aparatu i które następnie trafiają do internetu oraz na moją tapetę w pączki grające na skrzypcach."

Offline

 

#12 2013-10-07 19:55:11

 MisakiYamashita

Użytkownik

24222340
Skąd: Gorzów
Zarejestrowany: 2013-10-02
Posty: 186
Punktów :   
WWW

Re: Zdania.

"Niesamowicie uwielbiam głupie i nie wyobrażalnie zabawne miny Taki, które stroi do aparatu i które następnie trafiają do internetu oraz na moją tapetę w pączki grające na skrzypcach w różowych mini sukienkach pokojówek z kocimi uszkami."


http://imageshack.com/a/img59/1223/slfl.jpg

Offline

 

#13 2013-10-08 07:07:58

Katia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-29
Posty: 11
Punktów :   

Re: Zdania.

"Niesamowicie uwielbiam głupie i nie wyobrażalnie zabawne miny Taki, które stroi do aparatu i które następnie trafiają do internetu oraz na moją tapetę w pączki grające na skrzypcach w różowych mini sukienkach pokojówek z kocimi uszkami, a robi to na mojej kanapie"

Offline

 

#14 2013-10-08 15:13:43

Yumetashi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-02
Posty: 120
Punktów :   

Re: Zdania.

"Niesamowicie uwielbiam głupie i nie wyobrażalnie zabawne miny Taki, które stroi do aparatu i które następnie trafiają do internetu oraz na moją tapetę w pączki grające na skrzypcach w różowych mini sukienkach pokojówek z kocimi uszkami, a robi to na mojej kanapie w groszki, kupionej niedawno i IKEA.

Offline

 

#15 2013-10-08 17:36:14

reiko

Użytkownik

Skąd: Lwówek Śląski
Zarejestrowany: 2013-04-01
Posty: 7
Punktów :   
WWW

Re: Zdania.

wbijam do was xDDD

"Niesamowicie uwielbiam głupie i nie wyobrażalnie zabawne miny Taki, które stroi do aparatu i które następnie trafiają do internetu oraz na moją tapetę w pączki grające na skrzypcach w różowych mini sukienkach pokojówek z kocimi uszkami, a robi to na mojej kanapie w groszki, kupionej niedawno i IKEA gdzie również kupiłam meble do mojego pokoju."

Offline

 

#16 2013-10-08 18:21:08

Katia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-29
Posty: 11
Punktów :   

Re: Zdania.

Reiko dołączyła ^^

"Niesamowicie uwielbiam głupie i nie wyobrażalnie zabawne miny Taki, które stroi do aparatu i które następnie trafiają do internetu oraz na moją tapetę w pączki grające na skrzypcach w różowych mini sukienkach pokojówek z kocimi uszkami, a robi to na mojej kanapie w groszki, kupionej niedawno i IKEA gdzie również kupiłam meble do mojego pokoju, które później pomalowałam w wściekło różowe kwiatuszki. "

Offline

 

#17 2013-10-08 18:26:32

reiko

Użytkownik

Skąd: Lwówek Śląski
Zarejestrowany: 2013-04-01
Posty: 7
Punktów :   
WWW

Re: Zdania.

"Niesamowicie uwielbiam głupie i nie wyobrażalnie zabawne miny Taki, które stroi do aparatu i które następnie trafiają do internetu oraz na moją tapetę w pączki grające na skrzypcach w różowych mini sukienkach pokojówek z kocimi uszkami, a robi to na mojej kanapie w groszki, kupionej niedawno i IKEA gdzie również kupiłam meble do mojego pokoju, które później pomalowałam w wściekło różowe kwiatuszki, niestety później okazało się, że róż to nie mój kolor, więc wszystko pomalowałam na fiolet. "

Offline

 

#18 2013-10-08 20:17:55

 MisakiYamashita

Użytkownik

24222340
Skąd: Gorzów
Zarejestrowany: 2013-10-02
Posty: 186
Punktów :   
WWW

Re: Zdania.

"Niesamowicie uwielbiam głupie i nie wyobrażalnie zabawne miny Taki, które stroi do aparatu i które następnie trafiają do internetu oraz na moją tapetę w pączki grające na skrzypcach w różowych mini sukienkach pokojówek z kocimi uszkami, a robi to na mojej kanapie w groszki, kupionej niedawno i IKEA gdzie również kupiłam meble do mojego pokoju, które później pomalowałam w wściekło różowe kwiatuszki, niestety później okazało się, że róż to nie mój kolor, więc wszystko pomalowałam na fiolet i mi się spodobało więc poszłam do KFC."


http://imageshack.com/a/img59/1223/slfl.jpg

Offline

 

#19 2013-10-08 20:51:18

Yumetashi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-02
Posty: 120
Punktów :   

Re: Zdania.

"Niesamowicie uwielbiam głupie i nie wyobrażalnie zabawne miny Taki, które stroi do aparatu i które następnie trafiają do internetu oraz na moją tapetę w pączki grające na skrzypcach w różowych mini sukienkach pokojówek z kocimi uszkami, a robi to na mojej kanapie w groszki, kupionej niedawno i IKEA gdzie również kupiłam meble do mojego pokoju, które później pomalowałam w wściekło różowe kwiatuszki, niestety później okazało się, że róż to nie mój kolor, więc wszystko pomalowałam na jasny fiolet i mi się spodobało więc poszłam do KFC, aby móc cieszyć się darmowymi dolewkami."

Offline

 

#20 2013-10-08 21:07:41

 MisakiYamashita

Użytkownik

24222340
Skąd: Gorzów
Zarejestrowany: 2013-10-02
Posty: 186
Punktów :   
WWW

Re: Zdania.

"Niesamowicie uwielbiam głupie i nie wyobrażalnie zabawne miny Taki, które stroi do aparatu i które następnie trafiają do internetu oraz na moją tapetę w pączki grające na skrzypcach w różowych mini sukienkach pokojówek z kocimi uszkami, a robi to na mojej kanapie w groszki, kupionej niedawno i IKEA gdzie również kupiłam meble do mojego pokoju, które później pomalowałam w wściekło różowe kwiatuszki, niestety później okazało się, że róż to nie mój kolor, więc wszystko pomalowałam na jasny fiolet i mi się spodobało więc poszłam do KFC, aby móc cieszyć się darmowymi dolewkami ale stwierdziłam że mam ochotę na sushi."


http://imageshack.com/a/img59/1223/slfl.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rolkiopole.pun.pl www.pkbud10.pun.pl www.gsrnowasol.pun.pl www.097dca.pun.pl www.buuu.pun.pl