#1 2013-11-08 09:59:28

 kochamowce

Użytkownik

2245477
Skąd: prawie Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2013-11-05
Posty: 110
Punktów :   

8.11.2013 Europa --> Azja

[tu jest długaśny fragment, w którym Tomoya zachwyca się mangą, na razie nie przetłumaczyłam, bo zależało mi bardziej na ich wrażeniach z Europy]

Witam wszystkich, przepraszam, że nie pisałem przez chwilę.
Ostatnio zrobiło się zimno, nie?
W tym roku nie będę się migał od zakładania długich spodni.

No więc, nasza europejska trasa koncertowa trwająca ok. 10 zakończyła się bez problemów!!

Wszystko było dla nas nowe, i ogólnie ciągle coś wywierało na nas ogromne wrażenie, albo nas wzruszało.

Europy praktycznie nie da się krótko podsumować, bo w każdym kraju zupełnie inne było jedzenie, ulice, a nawet atmosfera na koncercie.

Ale naprawdę jesteśmy szczęśliwi, że wszyscy przyjęli nas bardzo ciepło.
Móc zobaczyć zadowolone twarze podczas koncertów w różnych miejscach to naprawdę wielkie szczęście.

Na pewno jeszcze przyjedziemy koncertować, więc czekajcie na nas.
Naprawdę bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyszli!

Pełno zdjęć! Bum!

[Nie wiem czemu, ale zdjęcia nie działają. Żeby je zobaczyć klikajcie tu: http://oneokrock.amuseblog.jp/]

Gdy sobie to wszystko przypominam to zalewa mnie fala dzikich emocji. (śmiech)
W zasadzie to leciało tak: koncert --> szybki prysznic --> jazda autobusem --> koncert… ale w przerwach, na tyle na ile mieliśmy siły było jeszcze zwiedzanie & zakupy.

Taak. Widoki, budynki, wszystko było bardzo piękne…
Teraz rozumiem jak czują się zagraniczni turyści przyjeżdżający do Kioto. (śmiech)

W każdym razie naprawdę świetnie się bawiliśmy podczas tej trasy! Wielkie dzięki!

No a wczoraj przyjechaliśmy do Hong Kongu.
Została nam jeszcze trasa po Azji.

Damy z siebie wszystko, więc czekajcie na nas!!

Do zobaczenia!

Tomoya


http://25.media.tumblr.com/db6a16913941d713142df89ca630504a/tumblr_mvqxgqxh4c1su3fudo1_500.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.swiat-bakugan.pun.pl www.upadle666anioly.pun.pl www.jasminowystok.pun.pl www.h2o-world.pun.pl www.realfootbal.pun.pl