#1 2013-10-29 23:34:39

OneOkRock PST

Administrator

Zarejestrowany: 2013-08-27
Posty: 117
Punktów :   

02.10.2013 ONE OK ROCK DIARY: Hachiouji

Ostatnio mam obsesję na punkcie gorącej i kwaśnej zupy.
Jej nazwa jest odwzorowaniem smaku [note: chodzi o grę językową, nazwa własna zupy właśnie określa te właściwości]. Tu Tomoya.

Kilka dni temu TV Asahi Dream Festival dobiegł końca. Odwiedziliśmy naszych starszych przyjaciół z MAXIMUM THE HORMONE podczas ich trasy koncertowej Yoshuufukushuu, a także mieliśmy niepowtarzalną okazję uczestniczyć w koncercie.

Kiedy nasza obecność została potwierdzona,
wyobraźcie sobie jak bardzo byłem szczęśliwy !
Miałem okazję wyrzucić z siebie wszystkie emocje, te dobre i te złe.

Chociaż słyszałem różne pogłoski, ja bawiłem się świetnie. W pewnym momencie myślałem, że stracę przytomność raz, kolejny … ale wróciłem bezpiecznie cały i zdrowy.
Widownia również była pełna energii.
Naprawdę było niesamowicie, chciałbym przeżyć to jeszcze raz.
Dziękuje bardzo !


Był to również mój czwarty raz, kiedy dobrze poradziłem sobie z heddobangingu (tz. jest to energiczne machanie głową w rytm muzyki) bez problemu. Był to również czwarty raz w tym roku, kiedy poczułem dużą motywację do pracy, aby podczas koncertów wszystko tworzyło całość i było arcydziełem.


Za każdym razem kiedy widzę się z naszymi przyjaciół z zespołu MAXIMUM THE HORMONE, uczę się wielu rzeczy.
To wspaniałe, że możemy być razem i robić wspaniałe rzeczy.
Dziękuje.

Moje wspomnienia z tamtej nocy są niewyraźne. Byłem na wyczerpaniu, ale nie było żadnych oznak na zakończenie afterparty. Zanim zdałem sobie sprawę imprezowaliśmy do 3 nad ranem.
To był fajny dzień!

To zdjęcie, które zrobiliśmy wszyscy razem po koncercie!


Potem udaliśmy się do studia, aby pracować nad akustyczną wersją naszych koncertowych utworów.
Do zobaczenia !

Tomoya

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bleach-evolution.pun.pl www.jasminowystok.pun.pl www.swiat-bakugan.pun.pl www.upadle666anioly.pun.pl www.h2o-world.pun.pl