#1 2013-09-28 18:56:46

OneOkRock PST

Administrator

Zarejestrowany: 2013-08-27
Posty: 117
Punktów :   

Kim jestem?

To temat gdzie każdy może powiedzieć coś o sobie.

Może poznamy się  trochę lepiej?

Offline

 

#2 2013-10-02 20:19:28

 MisakiYamashita

Użytkownik

24222340
Skąd: Gorzów
Zarejestrowany: 2013-10-02
Posty: 186
Punktów :   
WWW

Re: Kim jestem?

No więc. Zacznę pierwsza ;3

Jestem Alicja. Ale mówcie Misaki. Lat prawie osiemnaście. Od trzech lat zakochana w twórczości OOR oraz całym zespole. Z czasem coraz bardziej.
Jestem małą osobą, która żyje dzięki muzyce. Na co dzień nie potrafię rozstać się ze słuchawkami i telefonem. Muzyka jest częścią mnie~ 
Z natury jestem bardzo nieśmiałą osobą. Ale przy bliższym poznaniu mnie widać jak zakręcona potrafię być ;3
Oprócz ONE OK ROCK słucham MTH, The Gazette, Dir En Grey, SIM, PTP, [Alexandros], SPYAIR, Gurigamesh, LEDApple, BIGBANG, Miyaviego,
Najczęściej słucham j-rocka, v kei. A coraz częściej zdarza się też kpop i vocaloidy.
Każdego dnia poznaję kolejne zespoły, wkraczam w azjatycką muzykę coraz bardziej.
Uwielbiam w wolnym czasie czytać książki i mangi oraz rozmawiać z ludźmi XD Także śmiało możecie pisać ♥

Niestety nie miałam możliwości bycia na "Who are you??Who are we??".. o(╥﹏╥)o ..

Ostatnio edytowany przez MisakiYamashita (2014-05-28 21:30:16)


http://imageshack.com/a/img59/1223/slfl.jpg

Offline

 

#3 2013-10-02 21:43:50

Yumetashi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-02
Posty: 120
Punktów :   

Re: Kim jestem?

Cóż, coś o mnie... Patrycja (imię którego nie można jakoś fajnie skrócić nad czym trochę ubolewam) rocznik '98, czyli na dzień dzisiejszy 15 lat. Słucham OOR niespełna rok, ale nigdy nie kochałam żadnego zespołu tak bardzo :D
Dość "zjaponizowana" (fajne określenie nawiasem mówiąc) i trochę mangowiec. Z innych ciekawostek o mnie, to nałogowo czytam, rysuję i piję herbatę.
Ukochana piosenka : The Beginning. Wszystkie kocham, ale tę najbardziej ^^
To chyba tyle ;)

...a i jeszcze tak od czapy, kocham Helloween :D

Ostatnio edytowany przez Yumetashi (2013-10-02 21:44:24)

Offline

 

#4 2013-10-03 12:48:53

reiko

Użytkownik

Skąd: Lwówek Śląski
Zarejestrowany: 2013-04-01
Posty: 7
Punktów :   
WWW

Re: Kim jestem?

Yo, tutaj Reiko.
Na imię mi Marcelina. Mam 17 lat i 10 miesięcy, czyli za dwa, 2. stycznia będę już prawnie dorosła. Szalona ja XD
Jak się pewnie z czasem dowiecie jestem dość 'nienormalną' osobą.
One Ok Rock wpadło do mojego życia niespodziewanie już 2 lub nawet 3 lata temu. Jednak to było, że tak powiem 'przelotne'. Spodobało mi się, ale wtedy miałam swoje gusty i guściki, a poza tym miałam zaledwie 15 lat.. Ponad rok temu koleżanka wysłała mi The Beginning i tak się zaczęło. FAZA TOTALNA.
Nie szufladkuje piosenek i mv na ulubione. Po prostu kocham wszystko co zostało przez nich stworzone.
Nawet na ponad pół roku odpuściłam sobie 'gejpopy', do których i tak wróciłam. Po prostu mam słabość do k-popu ;-;
Co więcej o mnie..
Otaku jestem już od ładnych wielu wielu lat, więc nie będę się w to wgłębiać. Z konwentów byłam jedynie na Niuconie w tym roku... Miałam jechać na Japanicon, ale przenieśli mi półmetek na 19.10 .... TAG PRZEŻYWAM ;_;
Jestem totalną realistką, nie wierzę w Boga, cuda, magie, przesądy... Jednak marzyć, marze. Każdemu wolno xD
To chyba wszystko.
PS Pojawię się na koncercie OOR w Bonn, więc jak ktoś jedzie niech da znać, razem raźniej :D

Offline

 

#5 2013-10-03 13:09:22

Katia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-29
Posty: 11
Punktów :   

Re: Kim jestem?

Kasia - Katia - tak wiem, dziwne zdrobnienie ale tak już się przyjęło.
Zaczęło się przez pewnego szwajcara... Ale to już inna historia.
Lat mam 17 (jeszcze), w lutym osiemnastka.
OOR zaczęłam słuchać zupełnie przypadkiem - ktoś udostępnił The Beginning na swojej tablicy i dalej to już tak samo weszło mi w nawyk.

Kocham muzykę i wszystko co z nią związane, ale w trochę inny sposób niż inni - zawsze zwracam uwagę np.na to jakich instrumentów używają artyści i inne takie techniczne rzeczy :P

Lubie kulturę krajów dalekowschodnich (nie tylko Japonii), umiem jeść pałeczkami i jakieś tam słówka po japońsku i chińsku (to nie to samo). Zdarzy mi się obejrzeć anime czy przeczytać mange - nawet bardzo często. Ale to u mnie rodzinne.

Inna pasja to film - kocham, kocham, kocham oglądać filmy - chodzę nawet na kółko filmowe do szkoły(wcale nie dlatego że mamy ładnego opiekuna) i czasem siedzi się w szkole do 17 czy 18.

Ogólnie lubię jak coś się dzieje dlatego zawsze mam dużo spraw na głowie.

Nie lubię spać (tak wiem dziwna jestem)

W ogóle mam mały problem z testami osobowości - zawsze mi wykazują 2 zupełnie przeciwne osobowości - jestem paradoksem, miło mi.

Offline

 

#6 2013-10-06 16:44:40

andzikkk

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-02
Posty: 16
Punktów :   

Re: Kim jestem?

Hey! Mam na imię Angelika ale lubię jak ludzie mówią do mnie Andzia bo tak jest mniej oficjalnie i jakoś lepiej brzmi;)
Moja przygoda z One Ok Rock zaczęła się jakoś ponad rok temu... Szczerze to dokładnie nie pamiętam ale od tego momentu słucham OOR. Pierwszą piosenką jaką usłyszałam było Liar. Świetny kawałek naprawdę, bardzo go lubię:D
Oprócz OOR słucham takich zespołów jak Coldrain, Crossfaith, SIM, My First Story i wielu, wielu innych..( samych japońców praktycznie słucham ale nie tylko ).
Oczywiście jakżeby inaczej lubię mangę i anime no i ogólnie interesują mnie kraje azjatyckie. Koleżanka mnie zaraziła tą manią na punkcie krajów azjatyckich, tak jakoś wyszło..hehe
Ogólnie to jestem osobą kreatywną, nie realizującą swych w większości pomysłów; brak czasu i możliwości zazwyczaj mi w tym przeszkadza niestety..:( Postaram się coś zdziałać na forum, może okażę się przydatna;)  Hmm..co by tu jeszcze napisać..? Lubię muzyka, uczę się grać na gitarze, uczę się japońskiego.
Niestety nie pojadę na koncert do Bonn nad czym strasznie ubolewam.. Mam nadzieję, że ktoś kto jedzie na koncert zda relacje na forum i pochwali się swoimi wrażeniami z tego cudownego wydarzenia;^) Wszystkim jadącym na koncert One Ok Rock życzę miłej podróży,udanego koncertu i bliskiego spotkania z zespołem o czym każda ( może i każdy? nie wiem czy są gdzieś w naszym gronie jacyś chłopacy, jeszcze nie dołączyli widocznie..) marzy!!! Bawcie się dobrze!!;*) Powodzenia!!

Offline

 

#7 2013-10-26 12:28:51

 Tamasia

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-26
Posty: 25
Punktów :   

Re: Kim jestem?

Hejka :D
Ja nazywam się Kasia "Tamasia"
z OOR zaznajomił mnie mój starszy brat jakieś 6 lat temu. Moją pierwszą piosenką było Liar w której od razy się zakochałam! jest to do tej pory moja ulubiona piosenka :D
Moje top 3 wśród piosenek to: 1)Liar; 2)Be The Light; 3) Deeper Deeper
Tak ogólnie to interesuję się kulturą azjatycką, głównie Korea i Japonia. Bardo lubię k-pop, ale też i j-rock i j-pop. Uwielbiam też mangę i anime <3
Jeśli miała bym wybrać ulubionego członka zespoły to wybrała bym... hmm... Wszystkich xD
nie potrafię się zdecydować którego biasuję, kocham każdego jednakowo <3

byłam na koncercie i pochwalę się, że razem z kilkoma innymi osobami, rzuciliśmy im Polską flagę na scenę (niestety została zaraz zabrana przez technicznego, ale na pewno ją dostaną :D)

To chyba tyle, jeśli macie jakieś pytania to z chęcią na nie odpowiem :D

Offline

 

#8 2013-10-26 23:18:00

 honi

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-26
Posty: 2
Punktów :   
WWW

Re: Kim jestem?

Yo~
Sem Honi, miło poznać  Oprócz OOR interesuję się kpopem a w japan jpopem, niektórymi jeszcze jroczkami (m.in. my first story taaaak! <333 ) i porehead (jak ktoś zna to ozłocę..). Także nie umiem wybrać ichibana, bo i po co, tych trolli można tylko kochać na równi. Ulubione utwory to tak poza całą dyskografią Smiling Down, Deeper Deeper i Pierce .. A pierwszą poznaną piosenką Et cetera ~ Może nie byłam zachwycona ale szybko przerodziło się to w miłość i usadowiło się głęboko w serduszku.

Ogólnie jedynym zajęciem jest słuchanie muzyki i oglądanie dram.. A tak poza tym nic kreatywnego

I razem z Tamasią rzucałyśmy flagę hyhy <3 Takie fejmy my

Mam nadzieję że wszyscy się jakoś dogadamy neee ~~


                I shouldn’t be in your heart                Either the time we have spent
                      And I want you to know what the truth is                But sometimes it makes me feel so sick, oh no
I just can’t say to you               No, I won’t

Offline

 

#9 2013-11-01 18:52:55

 YourKuroiTenshi

Użytkownik

Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 7
Punktów :   

Re: Kim jestem?

Hey ^^'

Jestem Natalia i po usłyszeniu "Lair" zakochałam się w One Ok Rock. To było jakoś na początku tego roku ^^
Moją ulubioną piosenką jest... No dobra, za ciężkie zadanie ^^'
Mój gust muzyczny jest mieszanką wybuchową... Oprócz OOR słucham rocka, k-popu i tego co mi wpadnie w ucho. W piosenkach zwracam dużą uwagę na aranżację, więc jestem szaleńczo zakochana w muzyce instrumentalnej, a w szczególności w fortepianowej ;)
Tak ogólnie interesuję się oglądaniem dram (jestem dramoholikiem T_T) i filmów, czytaniem książek, graniem na pianinie i w gry komputerowe, rysowaniem, słuchaniem muzyki oraz kulturą Japonii i Korei ^^
I oczywiście nie potrafię wybrać swojego biasa :D
Od tamtego roku staram się jeździć na konwenty, ale nie mam czasu T_T
Niestety nie udało mi się pojechać na koncert (głupie studia) T_T

O rany... Ale się rozpisałam ^^' Miło was poznać \(^_^)/


"Just give me a reason
To keep my heart beating..."

Offline

 

#10 2013-11-01 22:35:59

 asik193

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 8
Punktów :   

Re: Kim jestem?

Siemka wszystkim :)
Mnie formalnie na imie Joanna jednak mowcie mi Asia, Asik, Joasia, Joanna lub uwielbiane przeze mnie odmiana mojego imienia Jenna ;p (prosze tylko nie mowcie do mnie Aśka naprawde nie lubie tego ;)) lat 21 w tym roku ;p
a wiec do rzeczy, moja przygoda z OOR jest świeża można by rzec :) zaczelo sie moze z jakis miesiac temu kiedy wpadlam na re:make i w ten oto sposob pokochalam wszystkie bez wyjatku i nie mozliwe jest zebym wybrala ulubiona (poprostu lovvv od pierwszego dzwieku). jest to fascynacja nieustajaca poki co kazdy dzien z nimi i piekne jest to ze kazda piosenka ich pasuje do moich roznorodnych nastrojow. mysle ze zasluzyli sobie nawet na wskoczenie na 1 miejsce przed moimi ukochanymi Marsami :) mam nadzieje ze nadal beda mieli taki pozytywny wplyw na moje zycie :) pokochałam wszystkie ich piosenki, nie przepadam za j-rock ani k-rockiem czy jakim kolwiek innym azjatyckim rockiem jednak oni totalnie zahipnotyzowali, zlamali moja dziwna bariere graja na naprawde rewelacyjnym poziomie!!!! sa jedym slowem genialni i zdają mi sie nie takimi typowymi azjatami jak z dram anime czy mangi ktore zdarza mi sie ogladac i czytac (kumpela mnie wkrecila ;)) teksty maja nie banalne inne i dwujezyczne wiec juz wgl dla mnie totalny odlot :) kolejny zespol ktory nadaje sens mojemu zyciu jak Marsi (oni jednak nowym brzmieniem troche mnie oddalili od siebie ale pozostaje wierna zeby nie bylo ;p)
marze o ich koncercie w Polsce i poznaniu osobiscie bardzo chcialabym moc zmienic z nimi pare slow :)

poza tym uwielbiam gry kompterowe - noł lajfienie jest spoko , filmy tez mnie kreca, koszykowka jest mega mega, ksiazki sa rewelacyjne, kurcze wszystko mnie interesuje takze wszystko jest dla mnie spoko ;p choc przedewszystkim muzyka muzyka i jeszcze raz muzyka jest moim zyciem a czesci tego zycia stali sie rowniez OOR :)
polecam np nutke na dzis moja: http://www.youtube.com/watch?v=QkubQCI4Fxo

To tyle co miala bym do powiedzenia mogla bym sie pewnie jeszcze bardziej rozpisac ale juz i tak przegielam takze na koniec
witam i pozdrawiam drogie kożelanki i kolegów;)))) Rośnijmy w siłe :)!!


"Who are you to wave your finger?
You must have been outta your head"
~Tool - the pot~

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.123tza.pun.pl www.akwalomza.pun.pl www.wrestling-fun-game.pun.pl www.speedwaymanagers2.pun.pl www.sancygniow.pun.pl