#11 2013-11-02 22:39:20

bakalia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: Kim jestem?

Eloszki, eloszki!

Kurczę, na początek: MIŁO MI WAS WSZYSTKICH POZNAĆ ! :D W sumie to kiedyś byłam zarejestrowana na jakimś forum związanym z oor, ale jakoś kontakt mi się urwał :c Nie przedłużając..

Jestem Gosią, Gosią zwaną również Bakalią ;) W tym roku lat osiemnaście, a moja przygoda z one ok rock zaczęła się o matko.. jeszcze w podstawówce! To jakieś 6/7 lat temu.. i pierwszy utwór? Keep it real ;) Sentyment, ogromny sentyment do tego utworu. Jest to jedyny zespół, którego słucham tak długo, i wypatruję tylko kolejnych kawałków. Ach! Można powiedzieć, że gdyby nie oni to świat zawalił by mi się nie raz i nie dwa.. a tak, to słuchawki w uszy, i hejah! Zastrzyk pozytywnej energii ;)
Uczę się w liceum, a mianowicie w liceum plastycznym.. I tu po raz kolejny: Gdy już siedzę te 10h w szkole, to muzyka naszych chłopaczków jest zbawienna! Poza tym, fotografuję troszkie, śpiewam. Kocham, przeubustwiam czytać i śpiewać! Poza tym, całkiem aktywne społecznie ze mnie stworzenie. Jestem bardzo chętna na nowe znajomości, i otwarta na ludzi.

Może ktoś się wybiera na falkon? ;)

Offline

 

#12 2013-11-05 13:34:47

 kochamowce

Użytkownik

2245477
Skąd: prawie Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2013-11-05
Posty: 110
Punktów :   

Re: Kim jestem?

Hejka wszyskim,
Mam na imię Asia, ale ponieważ zbieram owieczki, owce i barany w każdej postaci, taki nick już się przyjął :)
Czytając Wasze posty czuję się trochę staro... (bo ja już po studiach jestem) ale cóż, wszyscy tak samo uwielbiamy One Ok Rock, więc wiek chyba nie gra roli :)

OOR zaczęłam słuchać nieco ponad rok temu po tym jak obejrzałam film "Rurouni Kenshin" (jest super!), a do niego przewodnią piosenką było "The Beginning". Na początku myślałam, że to jakiś amerykański zespół, tak dobrze Taka śpiewał po angielsku, hehe ;p Uważam, że ta piosenka jest po prostu idealna, jednak moją ulubioną jest chyba "Mr 現代 Speaker". Wiele razy otulała mnie swoim ciepłem i pokrzepiała w trudych chwilach. :)

Znam nawet dość dobrze japoński (Japończycy, z którymi rozmawiałam mówili, że mnie rozumieją), bo studiowałam przez chwilę japonistykę, więc chętnie pomogę w tłumaczeniu różnych rzeczy :)

Jeśli chodzi o zainteresowania, to oprócz One Ok Rock trochę czytuję mangi, z rzadka obejrzę jakieś anime. Dramy natomiast pochłaniam hektolitrami, obejrzałam już chyba ponad 100 różnych seriali japońskich, koreańskich i tajwańskich, ale najbardziej lubię japońskie (bo lepiej je rozumiem). Poza tym lubię gotować japońskie potrawy i czytać książki fantasy.

Na koniec powiem tylko, że miałam ogromne szczęście, bo udało mi się pojechac na koncert OOR do Londynu. Oczywiście był to najlepszy koncert w moim życiu!!

Pozdrawiam wszystkich,
Yoroshiku ne!


http://25.media.tumblr.com/db6a16913941d713142df89ca630504a/tumblr_mvqxgqxh4c1su3fudo1_500.png

Offline

 

#13 2013-11-27 23:07:07

 Krycha

Użytkownik

13726542
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2013-10-12
Posty: 14
Punktów :   
WWW

Re: Kim jestem?

Siemka, ludzie.

W internecie Kryśka, w dowodzie Agata. Mała, śmieszna, pulchna kluska, która nie wyobraża sobie dnia bez azjatyckiej muzyki. Kiedyś zagorzała fanka j-rocka w każdej postaci, dziś wciągnięta również przez odmęty k-popu, co nie znaczy, że odstąpiła od twórczości OOR, Miyaviego i the GazettE, bo przecież by jej tutaj nie było. Ma 18 lat i w tym roku kończy szkołę muzyczną (wreszcie, nigdy więcej skrzypiec). Lubi śpiewać i pisać durne opowiadania (im durniejsze tym lepiej), chętnie udziela się na forach PBF i spotyka się z ludźmi tam spotkanymi (duszyczki z innych czeluści internetu też się zdarzają). W planach ma założenie zespołu o dumnej nazwie Burning Pasta, ma już nawet jedną piosenkę i zebrała skład, z którego nikt nie umie grać na tym, na czym powinien (nie ma to jak przygarnąć skrzypce, dwie wiolonczele i klarnet, kiedy potrzeba dwóch gitar, basu, perkusji i klawiszy). A więcej o sobie nie powie, bo kto by chciał to czytać? W razie czego odpowie na każde pytanie. No, prawie każde. Ale spokojnie, zwykle nie gryzie, można do niej spokojnie podchodzić - jak będzie nie w sosie, po prostu nie odpisze. A jak będzie złośliwa, to znaczy, że Cię lubi. Przeważnie.

Offline

 

#14 2014-03-01 19:34:00

 Mor103

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-01
Posty: 2
Punktów :   

Re: Kim jestem?

Hej,
Moje prawdziwe imię to Emilia, średnio je lubię no ale imienia się nie wybiera c: OOR zaczęłam słuchać po tym jak ktoś udostępnił na nyanyan piosenkę Keep it real, strasznie mi się spodobała więc poszukałam jakiś innych ich piosenek i wszystkie były tak samo dobre :) Teraz są moim ulubionym zespołem. Oglądam też anime i czytam mangę :3 A moja ulubiona piosenka to Et cetera c: Ale to się cały czas zmienia ;)

Ostatnio edytowany przez Mor103 (2014-03-01 19:37:06)

Offline

 

#15 2014-04-27 21:10:41

Lunory

Użytkownik

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2013-11-07
Posty: 1
Punktów :   

Re: Kim jestem?

Cześć ludzie!
Moje prawdziwe imie to Paulina i jestem chyba najmłodsza z Was wszystkich, bo w tym roku kończę 15 lat :p
Swoją przygodę z OOR zaczęłam z 3 lata temu, gdy wkręcałam się w japoński świat, anime manga i te sprawy. OOR poznałam jak dziewczyna powyżej, gdy ktoś na nyanyan'ie wstawił Wherever you are. Spodobali mi się, ale nie było to jakieś wielkie booom! Wielbiłam ich, ale nie grzebałam w nich więcej... lubiłam muzykę, ale nawet nie wiedziałam jak wyglądają xD Aż na anielskim w zeszłym roku mieliśmy zrobić prezentację o swoim ulubionym zespole, a że nie rajcowały mnie inne zespoły to postanowiłam zaprezentować OOR. No i tak to się zaczęło, aż sama się zdziwiłam, że słuchałam kogoś tak świetnego, nie zdawałam sobie z tego sprawy xD
Nie mam ulubionej piosenki, wszystkie są dla mnie wyjątkowe i niesamowite.

Również jestem nieźle zjaponizowana xD Czytam mangi i oglądam anime nałogowo. Mam nawet swoją skromną biblioteczkę ;3 Słucham głównie rocka, hard rocka m.in (nie licząc OOR) Shinedown, Thousand Foot Krutch, Fall Out Boy, Linkin Park itd. Wyborowo słucham też j-popu i k-popu głównie są to opening'i lub ending'i z anime.

Mam wiele marzeń, większości z nich pewnie się nie spełnią, ale kto powiedział że tak będzie :)
Marzę aby nauczyć się japońskiego i wyjechać do Japonii.
Chciałabym pójść na koncert OOR, spotkać ich i porozmawiać w ich ojczystym języku.
Chciałabym też by dowiedzieli się o nas, wiernej grupce fanów z Polski, którzy zawsze są z nimi i ich wspierają i żeby nas kiedyś odwiedzili :P

Ale się rozpisałam ;/

Rzadko udzielam się na forach, ale tu postaram się to zmienić (*^*)/

MIŁO MI WAS POZNAĆ!!

Offline

 

#16 2014-05-09 20:09:52

 Rei

Użytkownik

Skąd: Zamość
Zarejestrowany: 2014-05-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: Kim jestem?

Hej, jestem Kasia :)
One Ok Rock słucham od niedawna, bo dopiero od wakacji. Moja przygoda z nimi zaczęła się od cover Smells Like Teen Spirits, który, moim skromnym zdaniem, jest lepszy od oryginału. Zasłyszany w Radiu Aoi tak mnie zachwycił, że przesłuchałam prawie połowę ich dyskografii w jeden wieczór. Chociaż mam mnóstwo ich piosenek, to wciąż znajduję jakieś nowe *^*
Trochę o mnie: mam 15 lat ('99), lubię anime, mangę, i w zasadzie wszystko, co z tym związane (oprócz yaoi ;p). Słucham prawie tylko j-music. Moją pierwszą miłością jest YUI, potem OOR, a następnie Stereopony, Scandal, HIGH and MIGHTY COLOR i wiele innych. Od lipca zeszłego roku mieszkam w Zamościu (wcześniej w Hrubieszowie). Jeżeli ktoś chce się spotkać, żeby pogadać czy coś, to koniecznie pisać, wstyd się przyznać, ale nie mam w Zamościu za wielu przyjaciół :c Gram na gitarze (coś tam brzdąkam xD), lubię śpiewać i marzę o zespole j-rockowym *.* Wiem, że to nie realne marzenie, no ale cóż...
Prowadzę z koleżanką (chociaż głównie to ja piszę posty ;-;) blog o tematyce manga, anime, Japonia: http://cherries-can-liar.blogspot.com
No cóż, to tyle... Nie jestem zbyt ciekawa xD

Offline

 

#17 2014-05-27 19:09:13

 hideko

Użytkownik

Call me!
Skąd: 札幌
Zarejestrowany: 2014-05-25
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: Kim jestem?

Cześć wszystkim!! :).
Mam na imię Paulina ale proszę mówcie na mnie Hideko :).
Dlaczego Hideko? A to dlatego, że lubię hide (Hideto Matsumoto) ;).
Żyję już sobie na tym świecie 24 lata.
ONE OK ROCK zaczęłam słuchać jakieś 7 lat temu.
I nie jestem pewna, którą ich piosenkę pierwszą poznałam *zastanawia się*.
Et Cetera, Yume Yume Yume, Naihi Shinsho, Keep it Real albo Koi no Aibou Kokoro no Cupid ale obstawiam na tą ostatnią *myśli*.
No tak.. starość nie radość! ;)
Whatever! ;)
Oprócz tego czasem lubię sobie obejrzeć jakąś drame albo anime.
Moim ulubionym anime jest Attack on Titan <3 Potem jest Rurouni Kenshin, a potem wiadomo - klasyki takie jak - Dragon Ball, Sailor Moon i te inne :P
No to chyba tyle o mnie ;)

Pozdrawiam wszystkich fanów OOR! :)

Ostatnio edytowany przez hideko (2014-05-27 19:09:54)


http://25.media.tumblr.com/95bf2cb02d1a426a8050d77daad1d335/tumblr_mmerb5eO6t1qzjalvo1_500.gif

Offline

 

#18 2014-08-17 16:50:22

 beforeidecay

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 4
Punktów :   

Re: Kim jestem?

Witam wszystkich, baardzo miło mi poznać!
Jestem Emila (nie Emilia, Emila), ale mówcie mi po prostu Taios. Rocznik '97, mieszkam na Mazurach (czy tylko mi się wydaje, czy tu gdzie mieszkam naprawdę jest tak mało osób z podobnymi zainteresowaniami/gustem? ;-;).
To że jestem na forum nowa, nie znaczy, że dopiero zaczęłam swoją przygodę z OOR. Trwa ona już wiele lat, nawet nie jestem w stanie stwierdzić kiedy usłyszałam pierwszą piosenkę, ale na pewno było to Koi no Aibou Kokoro no Cupid. A że jakoś nigdy fora internetowe mnie nie kręciły, to nie było mnie tutaj wcześniej (kolejny raz pojawiam się w takim miejscu dopiero przed koncertem, na który się wybieram, ja nie wiem czemu .-.).
Nie dam rady wybrać ulubionej piosenki, ulubionego członka zespołu, nie potrafię. ;_;
A coś o mnie..
Mega cierpliwa i wyrozumiała. Uwielbiająca pomagać. Dość nieśmiała, ale lubiąca poznawać nowych ludzi (dlatego nie bójcie się odzywać). Raczej spokojny ze mnie człowiek, podobno też dziwny. Pf, ideały są nudne. :D
Muzyka jest częścią mojego życia, niezależnie czy robię coś, na czym muszę się porządnie skupić, czy po prostu się lenię - zawsze coś leci w tle. Uwielbiam koncerty, te wszystkie pozytywne emocje, tę zabawę i atmosferę! I nie rozumiem osób, które na koncertach potrafią wbić się pod same barierki a potem stać jak słupy soli. ;-; Ale nie ważne. Jeśli chodzi o mój gust muzyczny.. Przez k-pop i k-rock (naukę koreańskiego uważam za rozpoczętą!), j-rock, po rock, nieco metalu, trochę bardziej w dźwięki fortepianu również wchodząc.. Po prostu to co wpadnie mi w ucho. Radiowe kawałki też nie są mi obce.
Dużo czasu spędzam na wszelkiej maści ręcznie robionych rzeczach. Wyplatam sobie koszyki, bawię się w quilling, sutasz, robię bransoletki, origami.. Moja cierpliwość mi na to pozwala. Jednak handmade wymaga sporo wolnego czasu, którego ostatnio mi brakuje.
Nie wiem czy o czymś jeszcze mogę wspomnieć, łatwiej mi odpowiadać na pytania jednak. ;-;

No i wybieram się do Berlina na grudniowy koncert. Może jest tu ktoś kto jedzie, fajnie byłoby się ogarnąć i poznać. : D

Offline

 

#19 2014-12-03 17:29:37

Okami

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-03
Posty: 1
Punktów :   

Re: Kim jestem?

Ave! Cześć i dzień dobry!

A więc jestem sobie Ania! Mieszkam na zadupiu czy też końcu świata jak kto woli XD Mam 15 lat (taka stara ;-;). Jestem okropnie roztrzepaną i mega pozytywną osobą XD Chętnie kogoś poznam i mam cichą nadzieję, że znajdzie się ktoś kto mieszka niedaleko XD A tak to gram na gitarze i śpiewam i trochę rysuję i czytam książki parę innych rzeczy (już nie zanudzam). No i jestem wulgarna... ale tyylko troszkę XD Taki metal ze mnie ^^

Nie wiem jak zaczęłam z OOK XD NIe pamiętam ale to było moje pierwsze zetknięcie z j-rockiem ale o tym nie wiedziałam XD Nie wiedziałam, że takie coś istnieje. Na jakiś czas przestałam całkowicie go słuchać, chociaż wracałam na jedną, dwie piosenki. Dopiero po poznaniu mojego ukochanego zespołu, którym jest X Japan wkręciłam się w to całe życie XD Masakra. I tak jakoś niedawno wróciłam do OOR z ogromnym sentymentem i chęcią poznawania tego zespołu. Przyciąga mnie do nich ogromna radość bijąca z ich muzyki, no są oni bardzo ładni i wgl troche mają nie równo pod sufitem a jak to się mówi, swój do swego ciągnie XD

Nie umiem pisać o sobie więc tu zakończę! Jeszcze raz CZEŚĆ WSZYSTKIM! \(* ^w^)/

PS. No i troszkę nadużywam 'XD' Wybaczcie XD A no i pytanie do Was. Czy organizujecie coś takiego jak zlot fanów? :D

Offline

 

#20 2015-01-21 23:02:49

 MisakiYamashita

Użytkownik

24222340
Skąd: Gorzów
Zarejestrowany: 2013-10-02
Posty: 186
Punktów :   
WWW

Re: Kim jestem?

Myśleliśmy z adminami by zorganizować coś takiego jak zlot fanów ale nie jesteśmy pewni czy ten pomysł by wypalił :P


http://imageshack.com/a/img59/1223/slfl.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.akwalomza.pun.pl www.123tza.pun.pl www.sancygniow.pun.pl www.speedwaymanagers2.pun.pl www.bforc3.pun.pl