#1 2014-03-09 20:48:24

OneOkRock PST

Administrator

Zarejestrowany: 2013-08-27
Posty: 117
Punktów :   

Urodziny ST

Obiecałam konkurs to go daje z drobnym opóźnieniem - ale przepraszam - nie wiem w co ręce włożyc
Macie dwa tygodnie i odpowiedzcie na podanne pytanie
Na niektóre odp (5 pierwszych) znajdziecie na forum oor-poland.pun.pl
1. Jak na imię ma brat/bracia Taki?
2.  Wymień przynajmniej jeden zespół ktorego fanem jest Ryota
3. Z którym z członków zespołu Tomoya mieszkał po tym jak do niego dołączył?
4. Czy Toru kiedykolwiek grał w jakimś filmie, dramie, reklamie?
5. Jakie psedo/imie miał pierwszy perkusista zespołu?
6. Otwierasz drzwi od swojego mieszkania a tam OOR. Co robisz?
7. Gdzie byś zaprosiłabyś/zaprosiłbyś zespół?
8. Którą piosenkę chciałabys/chciałbyś aby zaśpiewali specjalnie dla cb?
9. W jakiej sytuacji sluchasz OOR?
10. Dostajesz prezent na swoje urodziny. Z kartonu wyskakuje ktoś z OOR. Jak reagujesz? I który to ? A moze wszyscy na raz?

Odpowiadać możecie w odpowiedzi, na fb lub na poczcie

Offline

 

#2 2014-03-10 22:37:16

 kochamowce

Użytkownik

2245477
Skąd: prawie Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2013-11-05
Posty: 110
Punktów :   

Re: Urodziny ST

Ja swoje odpowiedzi już wysłałam (Adminowi na PM), a Wy? Może nie możecie się zdecydować jaką piosenkę byście wybrali, gdyby OOR mieli zagrać ją specjalnie dla Was? Hehe^^

Pozdrowionka :)

PS. Czy odpowiedzi zwycięzcy zostaną opublikowane na forum?


http://25.media.tumblr.com/db6a16913941d713142df89ca630504a/tumblr_mvqxgqxh4c1su3fudo1_500.png

Offline

 

#3 2014-03-10 23:37:47

 MisakiYamashita

Użytkownik

24222340
Skąd: Gorzów
Zarejestrowany: 2013-10-02
Posty: 186
Punktów :   
WWW

Re: Urodziny ST

Ja swoje chyba dodam... Chyba.. Jak będę mogła..

Zapewne też będą na forum ^ ^


http://imageshack.com/a/img59/1223/slfl.jpg

Offline

 

#4 2014-03-30 21:01:55

OneOkRock PST

Administrator

Zarejestrowany: 2013-08-27
Posty: 117
Punktów :   

Re: Urodziny ST

Jesteście genialni ^^
Btw. 3 odpowiedzi zostały odrzucone - warunkiem była poprawna odpowiedz na pierwsze 5 pytań. Dla waszej wiadomości Taka ma dwów braci - Hirokiego i Tomohiro
Ponieważ nie mogłam się zdecydować która z odpowiedzi ma wygrać zostało przeprowadzone losowanie ^^
Wynik jak widać na załączonym poniżej zdjęci (robionym tosterem) jest następujący - Asia ( nazwska nie zdradze - z zwycieżczynią został już nawiązany kontakt)
Nadesłano 12 poprawnych odpowiedzi - a oto zwycieskie

No siemka! Lecą odpowiedzi ^^ :
1. Bracie to: Tomohiro i Hiroki.
2. RED HOT CHILI PEPPERS, ELLEGARDEN, Limp Bizkit, Incubus
3. Mieszkał z Taką
4. Owszem, grał - w dramie pt. "Shi15uya" (Przy okazji: szukałam jej kilka miesięcy temu i ni cholery nie mogłam nigdzie znaleźć ")
5. Tomo.
6. Prawdopodobnie mdleje " Nie no, chyba bym nie zemdlała - oby  Stawiam na to, że zaczęłabym piszczeć i tarzać się po podłodze, po czym zaczęłabym ich zapewniać, że jednak jestem normalna i to tylko z miłości do nich ^w^
7. Gdzie bym ich zaprosiła? hmmm... na pewno nie do kina, bo tam byśmy nie pogadali. Najchętniej do parku w mojej miejscowości. Mało kto tam bywa (chyba głównie ja, bo to moja taka mała oaza), więc nikt by nam nie przeszkadzał, a jest też stara scena, na której świetnie się tańczy, powaga  + nieopodal jest pizzeria, więc na jakieś szamanko też moglibyśmy wyskoczyć!
8. Specjalnie dla mnie to ja bym oczywiście chciała "My Sweet Baby" - dobra, to był żarcik. Ale fajnie byłby usłyszeć coś tak pięknego i romantycznego od takich wspaniałych chłopaków  Tak na serio to chciałabym usłyszeć "(You can do) everything". Dlaczego? Bo ta piosenka daje mi poczucie, że faktycznie mogę wszystko, a dzięki ONE OK ROCK zrozumiałam, że nie ma co się nad sobą w życiu użalać tylko trzeba wstać, kiedy się upada i iść dalej!
9. Jak już wspomniałam wcześniej: Oni dają mi tego power'a, którego potrzebuję w ciężkich chwilach. Poznałam ich w sytuacji, kiedy nic mi nie wychodziło. W szkole nie szło, miałam dużo spięć w życiu towarzyskim, wróciły mi kompleksy, a chłopak, który mi się podobał ostentacyjnie pokazał, że nic z tego nie będzie. A no cóż, takie życie nastolatki. I wtedy oto poznałam naszych chłopaków. Wcześniej słuchałam ich w trudnych chwilach i czasem tak po prostu. Od dłuższego czasu przyłapuję się na tym, że słucham ich prawie non stop. Chodzę w słuchawkach po szkole, przychodzi kumpela i pyta się "czego słuchasz?", a ja "ONE OK ROCK". Sytuacja powieliła się naście razy. Teraz wygląda to raczej "znowu ONE OK ROCK?", a ja wtedy "no ba!". Innymi słowy: słucham ich w każdej sytuacji, bo potrafią podnieść mnie na duchu i podtrzymać mój dobry humor, po prostu nakręcają do życia!
10. I tu mnie zagięliście... nie wiem. Znaczy... albo wyskakują wszyscy, albo Toru. Dlaczego akurat on? Ano widzicie! Miałam kiedyś sen (tak, głupio to brzmi, ale już kilkakrotnie śniło mi się OOR) i po nim Toru został moją największą miłością. Śniło mi się, że poznaliśmy się, zakumplowaliśmy, grali koncert w Polsce, po czym nie mieli, gdzie spać i przenocowali u mnie, Ryota, Tomoya i Taka nocowali w jednym pokoju, a ja i Toru przegadaliśmy całą noc śmiejąc się i popijając herbatę <--- Nie śmieć się! To był najpiękniejszy sen mojego życia! Więc tak oto Toru jest moją miłością i to chyba on wyskoczyłby z kartonu :3No i teraz: jak bym zareagowała? RAPE TIME! Nie, nie... spokojnie  Szczerze? Gdyby był sam (a nie tak, jak to było w pkt. 6 - wszyscy razem) to bym się po prostu przedstawiła ze łzami w oczach, że oto spełnia się moje największe marzenie. Poprosiłabym o przytulaska i o to, żeby powiedział coś o sobie. Żeby móóóóóóóóóówił jak najwięcej, bo kocham jego głos!
No to chyba na tyle  Dzięki wszystkim i pozdrawiam.
Niech OOR będzie z wami! ^^
- Asia
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/t1.0-9/1493250_256655064517282_46736807_n.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bti.pun.pl www.darksoldierss.pun.pl www.bramkarstwo.pun.pl www.bractwoognia.pun.pl www.gamezer.pun.pl