#1 2013-10-28 21:34:54

 Tamasia

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-26
Posty: 25
Punktów :   

Paczka z Polski dla OOR

Hej, Hej :D
Po koncercie razem z honi stwierdziłyśmy, że fajnie by było zainteresować jakoś OOR naszym krajem, i wpadłyśmy na pomysł, że wyślemy im paczkę z Polski.
W paczce by była duża flaga Polski z napisem COME TO POLAND i fanartem wykonanym przez honi, i na fladze były by podpisy fanów z całej Polski (wysyłalibyśmy ją do miast z których zgłosili by się chętni) i razem z flagą robili by sobie zdjęcie (najlepiej wszyscy z danego miasta razem) i potem albo by się wywołało te zdjęcia albo zmontowało w jakiś filmik.
Do tego chcemy chłopakom kupić po maskotce
dla Taki była by Panda lub jakiś Miś
dla Tory był by Tygrysek
dla Ryoty była by Małpka lub Żabka
dla Tomoyi był by Króliczek

do tego jeszcze chcemy im wysłać po lizaku w kształcie instrumentów (tylko nie wiemy cz to nie wyjdzie za drogie więc musimy najpierw sprawdzić mniej więcej koszty wyrobu takich lizaków) i misie były by jakoś do nich przyczepione.
i jakieś inne typowe Polskie słodycze (podobno Japończykom bardzo smakuje ptasie mleczko więc chcemy im wysłać takie małe opakowanie i na pewno krówki :D

Do tego chcemy zrobić naszą własą PV do jednej z ich piosenek (myślałyśmy nad Ending Story?? ale to jeszcze nie jest ustalone więc czekamy na propozycje) i ja wpadłam na pomysł, że można by nakręcić krótkie filmiki jak odpowiadamy na pytania
Who Are You?
Who Are We?

A i chcemy im dołączyć globus z zaznaczaną Polską i może jeszcze drogą z Japonii do Polski.

Tylko, że taka paczka to spore przedsięwzięcie więc potrzebowały byśmy pomocy (szczególnie z flagą i tą PV) dlatego mam nadzieję, że nam pomożecie :D

Chcemy, żeby chłopcy zobaczyli, że w Polsce jest nas dużo!

Offline

 

#2 2013-10-28 22:05:59

 MisakiYamashita

Użytkownik

24222340
Skąd: Gorzów
Zarejestrowany: 2013-10-02
Posty: 186
Punktów :   
WWW

Re: Paczka z Polski dla OOR

Uwielbiam was za ten pomysł. \ ( * o * ) /

Kiedyś myślałam o tym ale tak nie było za bardzo jak tego wykonać.... A że teraz pewnie będzie trochę chętnych to można spróbować...Ja bym była bardzo chętna do czegoś takiego.. Tylko musimy mieć pewność że oni dostaną tą paczkę ;3

W paczce może być jeszcze po liście od każdego z nas ;3


http://imageshack.com/a/img59/1223/slfl.jpg

Offline

 

#3 2013-10-28 22:10:36

 Tamasia

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-26
Posty: 25
Punktów :   

Re: Paczka z Polski dla OOR

tak, list też może być (tylko proponuję nie za długie bo pewnie nie będzie im się chciało czytać naszych historii życia xD)
fajnie by było jakby zaangażowało się sporo osób, nie za wiele osób jest na forum, ale może na fb się więcej odezwie co myślicie?
im nas będzie więcej tym lepiej <3

Offline

 

#4 2013-10-29 17:24:36

Yumetashi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-02
Posty: 120
Punktów :   

Re: Paczka z Polski dla OOR

CHCE! CHCE! CHCE! CHCE!  CHCE! CHCE! CHCE! CHCE!~ i tak jeszcze aż mi się zaki skończą ;D jestem bardzo za i już się zaangażowałam. Genialne normalnie! Próbwałam kiedyś zrobić PV, ale wzięłam do tego nie te osoby co trzeba i mne olali ;/ ... Ale bardzo chcę wziąć udział w przedsięwzięciu i pewnie też coś narysuję ;)


...a i, mogę kupić Tace pandę? Proszeeeeem~

Ostatnio edytowany przez Yumetashi (2013-10-29 17:56:18)

Offline

 

#5 2013-10-29 18:25:59

 Tamasia

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-26
Posty: 25
Punktów :   

Re: Paczka z Polski dla OOR

Możesz kupić :D
ale myślałam raczej, żeby zrobić zbiórkę i kupić wszystko razem (myślałam, żeby każdy podrzucił jakieś linki [bo z ebaya będzie taniej niż z realnych sklepów chyba xD] i wybierzemy najfajniesze, ale jak masz coś na oku albo coś to nie widzę przeszkód xD)
Ogólnie to jeszcze myślałyśmy z honi, żeby Tomoyi kupić króliczka z możliwością nagrywania dźwięku i nagrać takie:
Ich biiiiin.... TOMOYAAA! (jak z koncertu w Bonn xD)

Jak macie jakieś pomysły co do PV to piszcie bo ja nie wiem jak za to się zabrać...  i pytanie czy dodajemy tam te zdjęcia/filmiki z odpowiedziami czy robimy to osobno czy w ogóle?


fajnie, że widzę zainteresowanie :D
była by możliwość napisania o tym na fanpagu na fb?


co wy na krówki w opakowaniu OOR?
http://krowki24.pl/strona/23/krowki-indywidualne

Ostatnio edytowany przez Tamasia (2013-10-29 18:55:05)

Offline

 

#6 2013-10-29 18:54:59

Yumetashi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-02
Posty: 120
Punktów :   

Re: Paczka z Polski dla OOR

Pomysł z królikiem - świetny! Uśmiałam się niemalże do łez. Znając ich... Spodoba się może nawet więcej niż bardzo XD.
Możemy poszukać na ebay'u chocaż i tak rozejżę się po sklepach w najbliższy weekend.
Zdjéca byłyby super. Można zrobić takie wydarzenia "Podpisywanie flagi w ... I odrazu na miejscu robilibyśmy sobie zdjęie grupowe( na którym też by się można podpisać, zależy ile by nas na jedno zdjęcie wypadało). Osobiście mogę się zająć Warszawą, ale najpierw skombinujmy flagę...
A i co do słodyczy, doszły mnie słuchy, że japończycy lubią Wedla, można by im ewentualnie dołożyć tabliczkę.

Co do PV... Hmm... Trzeba nad tym pomyśleć.

Ostatnio edytowany przez Yumetashi (2013-10-29 18:56:55)

Offline

 

#7 2013-10-29 18:58:54

 Tamasia

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-26
Posty: 25
Punktów :   

Re: Paczka z Polski dla OOR

Flagą ja się zajmę (jadę do babci, więc ona mi uszyję jaką tylko chcę :D)

Na zdjęciach można się z tyłu podpisać :D fajny pomysł :D
Ok, to ja z Honi bierzemy się za Wrocław ;D

ja przeglądałam ebaya i widziałam duuużooo fajnych maskotek, trzeba by tylko wybrać tą najfajniejszą xD

o, dobre, wyślijmy im coś z wedla :D



w ogóle zapomniałam napisać, ze myślałyśmy z honi, żeby wysłac im tą paczkę jak skończą trasę czyli jakoś tak w styczniu chyba, co myślicie? czy wolicie wysłać wcześniej (tylko to będzie trudne ze względy na podróż flagi po całej Polsce i zgranie terminu...)

Ostatnio edytowany przez Tamasia (2013-10-29 19:06:26)

Offline

 

#8 2013-10-29 19:29:34

Yumetashi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-02
Posty: 120
Punktów :   

Re: Paczka z Polski dla OOR

Myślę, że ak się sprężymy, to do stycznia do nich dotrze ;D w trybie hiper szybkim to może nawiet na święta? No ale bez pośpiechu... No może trochę. I potrzebni są ludzie, którzy zaopiekują się flagą w innych miastach.

Offline

 

#9 2013-10-29 19:39:03

 Himiko

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-04
Posty: 3
Punktów :   

Re: Paczka z Polski dla OOR

Genialny pomysł! Chętnie wezmę w tym udział i pomogę. Mogę się zająć Katowicami. : 3

Offline

 

#10 2013-10-29 19:40:09

 Tamasia

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-26
Posty: 25
Punktów :   

Re: Paczka z Polski dla OOR

nom...
a więc, podsumowywyjąc na razie:
czekamy na flagę (myślę, że w pon powinnam ją mieć, ew za tydzień), honi na niej zrobi arta (ale wstawimy go tu wcześniej żebyście oceniły :D)
jak skończymy flagę to tworzymy wydarzenie, i zbieramy ludzi
później zbieramy podpisy i zdjęcia z Wro i reszty miast (jeszcze tak tylko się zastanawiam... jak chcemy podpisać zdjęcia z flagą, to jak my to zrobimy? trzeba będzie je jakoś od razu wywołać chyba, a to zajmuje około 1h albo więcej...)
i robimy event z tymi zdjęciami Who Are You? Who Are We?
w między czasie kompletujemy resztę paczki, czyli, coś z wedla *czekoladę, nie?* do tego ptasie mleczko, krówki w opakowaniu OOR, lizaczki *jeśli nie będę za drogie* i może jakieś żelki? (słodycze to chyba my z honi we Wro kupimy)
i misie!
Yumetashi jest odpowiedzialna za Pandę! a resztą zajmiemy się razem :D
Jak tylko wszystko skompletujemy pakujemy do paczki i wysyłamy :D (z Wrocka chyba nie?)

no! to wszystko jest oprócz PV nad którą trzeba by więcej pomyśleć...

wszytko się zgadza?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.inicjatywalubuska.pun.pl www.pokeland.pun.pl www.cs-mod.pun.pl www.fjakfrajer.pun.pl www.iwf.pun.pl